Usunięcie filtra DPF / FAP

Niesprawny filtr cząstek stałych może powodować problemy z użytkowaniem samochodu. Przejawia się to np. w zapalonej kontrolce "check engine", utracie mocy.

Jedną z metod pozycja się problemów z filtrem DPF/FAP jest jego usunięcie.

Profesjonalne usuwanie filtra DPF.

Powierzając samochód w ręce naszych profesjonalistów, możesz liczyć na usuwanie filtra cząstek stałych na najwyższym poziomie – bez jakichkolwiek usterek czy niedociągnięć. Zaczynamy od usunięcia filtra ze sterownika ECU po to, by w następnym kroku usunąć go mechanicznie z układu wydechowego. Usuwanie FAP nie ingeruje zbytnio w samochód, ponieważ puszka filtra i katalizator pozostają na swoim miejscu.


Nie obawiaj się – zarówno puszka filtra, jak i katalizator pozostaną na miejscu – wszystko zatem wygląda oryginalnie. Nie będziesz więc mieć żadnych problemów podczas przeglądu technicznego, a jednocześnie – Twoje auto zacznie pracować wydajniej i bez żadnych problemów.

Pamiętaj, że usunięcie filtra jest jedną z pozbycia się problemu.

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

  • Jesteśmy doświadczonymi mechanikami, którzy dobrze rozumieją potrzeby nowoczesnego kierowcy – zaawansowana diagnostyka, pracownicy, którzy są pasjonatami motoryzacji. To sprawia, że nie nasi klienci bez wahania polecają usługi MTC-AUTO.
  • Chip tuning czy usuwanie FAP wykonujemy w niemal każdym aucie – zgłoś się do nas, bez względu na to, czym jeździsz, a zapewnimy Tobie kompleksową obsługę na wysokim poziomie.
  • Zapewniamy uczciwe stawki – usunięcie filtra to koszt od 599 zł, wystawiamy faktury VAT.


Zaufało nam setki Klientów z całego Kraju. Dołącz do nich i przekonaj się, że współpraca z fachowcami to gwarancja satysfakcji z jazdy każdego dnia.

Odwiedź nasz warsztat lub skontaktuj się mailowo/ telefonicznie, by dowiedzieć się więcej.

 

PO KAŻDYM USUNIĘCIU FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH DOKONUJEMY POMIARU ZADYMIENIA SPALIN DYMOMIERZEM DS2.

 

Jako nieliczni w Polsce dysponujemy urządzeniem takim jak polska policja. Dzięki temu klient wie czy jego samochód spełnia wymagane normy.

 

USUWANIE FILTRÓW DPF FAP OD 599ZŁ
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

dane firmy
MTC AUTO Marcin Kozakiewicz
ul. Ludowa 21
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-20-00-051
zapraszamy
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9.00-18.00
tel.: 504 507 446
logo mtc