Filtry dpf / fap

Zauważyłeś, że samochód wchodzi w tryb awaryjny i zapala się kontrolka „check engine” lub kontrolka filtra DPF/ FAP? Twoim problemem może być zapchany filtr cząstek stałych.

Rolą, jaką pełni filtr DPF jest oczyszczanie gazów spalinowych z cząsteczek sadzy i popiołu. Niestety wraz z upływem czasu, filtr zapycha się, a jego wydajność słabnie. Jedyne skuteczne rozwiązanie w tej sytuacji to jego usunięcie. Powierz tę pracę w ręce ekspertów. W MTC-AUTO możesz liczyć na fachową pomoc – obsługujemy cały kraj, ale głównie województwo mazowieckie.


Profesjonalne usuwanie filtra DPF.

Powierzając samochód w ręce naszych profesjonalistów, możesz liczyć na usuwanie filtra cząstek stałych na najwyższym poziomie – bez jakichkolwiek usterek czy niedociągnięć. Zaczynamy od usunięcia filtra ze sterownika ECU po to, by w następnym kroku usunąć go mechanicznie z układu wydechowego. Usuwanie FAP nie ingeruje zbytnio w samochód, ponieważ puszka filtra i katalizator pozostają na swoim miejscu.


Nie obawiaj się – zarówno puszka filtra, jak i katalizator pozostaną na miejscu – wszystko zatem wygląda oryginalnie. Nie będziesz więc mieć żadnych problemów podczas przeglądu technicznego, a jednocześnie – Twoje auto zacznie pracować wydajniej i bez żadnych problemów.

Pamiętaj, że usunięcie filtra jest jedyną dobrą metodą pozbycia się problemu. Zastosowanie emulatora czy wyczyszczenie filtra DPF przyniesie jedynie chwilową poprawę, a problem wróci, i to bardzo szybko.

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

  • Jesteśmy doświadczonymi mechanikami, którzy dobrze rozumieją potrzeby nowoczesnego kierowcy – zaawansowana diagnostyka, pracownicy, którzy są pasjonatami motoryzacji. To sprawia, że nie nasi klienci bez wahania polecają usługi MTC-AUTO.
  • Chip tuning czy usuwanie FAP wykonujemy w niemal każdym aucie – zgłoś się do nas, bez względu na to, czym jeździsz, a zapewnimy Tobie kompleksową obsługę na wysokim poziomie.
  • Zapewniamy uczciwe stawki – usunięcie filtra to koszt od 599 zł, wystawiamy faktury VAT.


Zaufało nam setki Klientów z całego Kraju. Dołącz do nich i przekonaj się, że współpraca z fachowcami to gwarancja satysfakcji z jazdy każdego dnia.

Odwiedź nasz warsztat lub skontaktuj się mailowo/ telefonicznie, by dowiedzieć się więcej.

 

PO KAŻDYM USUNIĘCIU FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH DOKONUJEMY POMIARU ZADYMIENIA SPALIN DYMOMIERZEM DS2.

 

Jako nieliczni w Polsce dysponujemy urządzeniem takim jak polska policja. Dzięki temu klient wie czy jego samochód spełnia wymagane normy.

 

USUWANIE FILTRÓW DPF FAP OD 599ZŁ
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

dane firmy
MTC AUTO Marcin Kozakiewicz
ul. Ludowa 21
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-20-00-051
zapraszamy
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 8.00-18.00
SOBOTA: 8.00-15.00
tel.: 504 507 446
logo mtc