Chip tuning

Chiptuning, czyli elektroniczne podniesienie mocy oraz momentu obrotowego to usługa dla wymagających. Jeśli chcesz, by Twoje auto zapewniało Ci jeszcze lepsze osiągi – dobrze trafiłeś. Jesteśmy w tym zakresie specjalistami.

W naszym serwisie wykonujemy chiptuning na najwyższym poziomie. Odczujesz to podczas korzystania z pojazdu. Nie musi Ci się on kojarzyć już tylko z najnowszymi modelami Audi czy BMW – wykonujemy prace tuningowe na wszystkich markach samochodów dostawczych, osobowych czy ciężarowych.

 

Jak to działa?

 

Zaufaj nam – jeśli Twój samochód nie posiada blokady antytuningowej, potrafimy zmienić oprogramowanie w jednostce sterującej pracą silnika po złączu OBD2 bez wyjmowania sterownika. Dzięki urządzeniom najwyższej jakości niwelujemy ryzyko uszkodzenia sterownika, a Ty cieszysz się bezpiecznym przyrostem mocy w granicach 20 – 30% oraz mniejszym spalaniem.

 

Zanim rozpoczniemy chiptuning, wykonujemy pomiar mocy i momentu obrotowego na własnej hamowni podwoziowej. To pozwala nam na indywidualne podejście do każdego klienta oraz jeszcze lepszą jakość oferowanych usług. Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów, których liczba wciąż wzrasta.

 

Profesjonalizm w dobrej cenie

 

Nasze usługi wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko z racji profesjonalizmu, ale i rozsądnej ceny. Za usługę chiptuningu zapłacisz, w zależności od rodzaju samochodu, od 599 do 1500 złotych (w przypadku autokarów i pojazdów ciężarowych). Mieścimy się w Mińsku Mazowieckim. Obsługujemy klientów z całego województwa mazowieckiego, wraz z miastem stołecznym Warszawa.

Eksperci motoryzacyjni, będący jednocześnie pasjonatami samochodów, zadbają o Twój pojazd i sprawią, że zmiana oprogramowania w jednostce sterującej pracą silnika przyniesie Ci same korzyści.

 

Dbając o klientów oraz dobre praktyki zapewniamy:

 

· kompleksową diagnostykę z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu
· chiptuning pojazdów różnego rodzaju – TIR również nam nie straszny
· jeśli to możliwe, tuning z wykorzystaniem złącza OBD2, bez potrzeby wyjmowania sterownika
· brak montażu tzw. boxa, przynoszącego słaby przyrost mocy oraz oszukującego komputer

 

Wykonujemy profesjonalny remap

 

Zależy Ci na tym, by samochód uzyskiwał maksymalne osiągi? Sposobem na ich osiągnięcie jest przeprogramowanie seryjnego sterownika silnika w aucie, czyli remap. W większości przypadków wykonamy go za pośrednictwem złącza OBD2, nie ingerując fizycznie w stan ECU. Nawet jednak jeśli będziemy musieli wymontować ECU, zadbamy o bezpieczeństwo tego procesu.

 

Remap w naszym wydaniu to:

 

- pełne przeprogramowanie ECU
- po rzetelnej analizie, z dbałością o każdy detal, poprawa osiągów samochodu oraz zmniejszenie zużycia paliwa nawet o kilkadziesiąt procent
- bezpieczny proces, który wykonamy w niemal każdym pojeździe z ECU.

 

Remap wykonujemy, dostosowując parametry pracy sterownika indywidualnie do potrzeb danego auta, testując ustawienia na profesjonalnej hamowni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami bądź odwiedź nasz warsztat i poznaj naszą pracę od środka! 

dane firmy
MTC AUTO Marcin Kozakiewicz
ul. Ludowa 21
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-20-00-051
zapraszamy
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9.00-18.00
tel.: 504 507 446
logo mtc